internetten nasıl pasif kazanç elde edilir

Okumak…
Vizyonerlerin düşlerine ortak ol ve aklında toparladıklarını dünya ile paylaş. Gerçekten tasviri olmayan bir tutkudur.

Zenginler genellikle risk alan kişilerdir. “Az aşım ağrımaz başım” mantığını güdenler her zaman sabit bir maaş ile çalışır ve zenginleri daha da zengin ederler. GooMass eğitim kitindeki en önemli derslerden biri de pasif kazanç oluşturmaktır. Bunu “çifçi girişimci” olarak adlandırabiliriz. Çiftçi satış ortağı mantığının altında özgür olmak vardır. Yani para için değil özgürlük için çalışmak. Kısacası önce çok çalışıp, sonra az çalışarak veya çalışmadan para kazabileceğiniz işlerin peşinden koşun. Bu strateji ile giderseniz ayrıca nesilden nesile çocuklarınıza aktarabileceğiniz bir işiniz olur.

Robert Kiyosaki’nin “zengin baba, yoksul baba” hikayesi bu duruma örnek olarak gösterilebilir. Kiyosaki 2 farklı değer yargısından bahsederek zenginler ve yoksullar arasındaki dengenin nasıl oluştuğunu bir çizelge ile gösteriyor.

Günümüz bilgi çağıdır ve en çok bilen kazanacaktır.

Pasif kazanç elde etmenin en iyi yolu sizin çalışmadığınız zamanlarda bile işleyen bir sistem oturmaktır. Bunun en iyi yollarından biri de internettir. Örneğin satış ortaklığını yaptığınız bir ürün var ve 4-5 farklı reklam kanalından reklam yapıyorsunuz ve günlük 3-4 satış yapılıyor.  Siz aracı satış ortağı olarak ürünün kargosu, faturası yada tedariği gibi hiçbir şeyle uğraşmadığınız için tek yapmanız gereken reklamdır ve bunu zaten reklam ağları ile otomatik olarak yaparsınız. sistemi bir kez sabitlediğinizde başka bir şey yapmanız gerekmez. Aylarca devam edebilir. Tek yapmanız gereken ara sıra kontrol etmek veya geliştirmektir. Bu da bir pasif kazanç modelidir. Bunun dışında bir blog sahibi olmakta pasif kazanç olarak nitelendirilebilir. Siz uyurken bile siteniz çalışmaya devam eder. Tatilde olsanız bile kazançlarınız devam edecektir.

İnternetten Çalışmak Hızlı Para Kazanma İşi Değil…

İnternetten para kazanmayı düşünen ve bloğumu ziyaret eden pek çok kişi hızlı bir şekilde para kazanmak derdinde. Bu yüzden mutsuz ve başarısız olanlar erken pes ediyor. Robert Kiyosaki’nin videoda anlattığı değer yargılarından birisi, para için çalışmaya son vermek -ki internetten para kazanmaya başlamak için önce buna inanmalısınız.

“Para için çalışmayacaksam, ne için çalışacağım?”

Hemen böyle düşündüğünüzü biliyorum fakat zamanında benimde ilk yorumum bu olmuştu. Rahat, huzur içinde bir hayatı kim istemez ki? Çocuklarına daha fazla zaman ayırmayı ve zamanının büyük bir bölümünü kendine ayırmayı?

Tabiki herkes para kazanmak ve zengin olmak için çalışıyor, (salt maddi zenginlik değil). Amaç her zaman daha iyisini elde etmektir.
Ben, internette yaptığım satış ortaklığı işine aşık olduğum için başlamadım. Hayallerimde affiliate marketer olmak yoktu hiçbir zaman. Aslında herkesin hayatına yeni bir yön verme nedeni farklıdır. Benim amacım daha fazla özgürlüktü. Kapitalist dünyada maddi özgürlüğünü kazanamayan kişiler, modern köledir.

En zor olan da insanın kendisini yenilemesidir. Okuyun, öğrenin, uygulayın. Başarısız olduysanız baştan başlayıp nerede hata yaptığınızı bulun. Eninde sonunda doğru yolu bulacaksınız.

http://www.ahmetduzen.net/?Syf=26&Syz=531747&/internetten-nasıl-pasif-kazanç-elde-edilir

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s