çok etkili backlink alma yöntemleri

1-  Müşteri Yorumları

Büyük ya da küçük nerede ise tüm web sitelerinin ürünlerini ya da hizmetlerini pazarlama yöntemlerinden bir tanesi de müşterilerinden aldığı geri dönüşleri potansiyel müşterilerine sunmaktır.

Eğer sizinde kullandığınız bir ürün ya da hizmet var ise, o hizmet hakkında memnuniyetinizi belirten bir geri dönüş yorumu yapabilir ve o yorumun içerisinde blogunuza link verebilirsiniz.

#Bu backlink alma yönetimi ile, Türkiye sıralamasında ilk 100‘de yer alan bir çok siteden rahatlıkla backlink almak mümkün.

#Direkt uygulamalı bir örnek vereyim; Bildiğiniz gibi odaklandığım niş wordpress, blogçuluk gibi konular olduğu için, hosting firmalarıda doğal olarak odaklandığım nişin içinde yer alıyor.

Dolayısı ile, bir hosting firmasının ( Hozzt Firması ) müşteri yorumları sayfasından backlink alarak, hem blogumun konusu ile alakalı, hem de oldukça değerli bir backlink almış oluyorum;

Müşteri yorumları ile backlink almak

Müşteri Yorumları İle Backlink Almak

Tabii bu örnek benim blog konuma (niş) özel bir örnek. Dolayısı ile, hangi firmanın müşteri yorumları sayfasından backlink alacağınızı sizin stratejik düşünerek belirlemeniz gerekmekte.

#Örneğin, bir oyun (gaming) blogunuz var ise ve hepsiburada.com’dan bir oyun klavyesi aldıysanız, o ürünün müşteri yorumları kısmına blogunuza backlink vererek bir yorum yazabilirsiniz.

Ya da bir moda blogunuz var ise, yine aynı şekilde n11.com’dan da bir ürün satın aldıysanız, o ürünün müşteri yorumlar kısmına blogunuza link vererek bir yorum yazabilirsiniz.

#Türkiye sıralamasında ilk 100’de yer alan sitelerden alınan backlinkler altın değerlindedir. Bu sitelerden backlink alma yöntemleri arasında müşteri yorumları aracılığı ile backlink almak en iyi yöntemlerden bir tanesidir.

http://www.ahmetduzen.net/?Syf=26&Syz=531809&/çok-etkili-backlink-alma-yöntemleri

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s